Novinky

Převzetí zboží od dopravce

Na této stránce naleznete informace k převzetí zásilky, příklady reklamací, které jsme byli nuceni zamítnout a jak k jednotlivým škodám přistupovat.

Zboží z našich skladů expedujeme zkontrolované a řádně zabalené, nicméně při přepravě se může poškodit nesprávnou manipulací nebo špatným zajištěním ve vozidle.

V okamžiku kdy zboží předáme přepravci přechází zodpovědnost za zásilku na něj, který si vše kontroluje, jakmile řidič zboží u Vás vyloží a podepíšete dodací list odpovědnost přechází na zákazníka. Apelujeme na Vás, abyste si zásilku při převzetí pečlivě zkontrolovali, jelikož při případné zpětné reklamaci nemůžeme škodu nárokovat po dopravci. V případě, že vidíte jakoukoliv mechanickou vadu na zboží (promáčknuté, prohnuté, potrhané), vždy vše zapište na předávací protokol, to znamená zboží převezměte, ale s výhradou. V případě velkého poškození či deformace zboží doporučujeme zásilku odmítnout a nepřevzít.

Přebírání zboží s výhradou

Sdělíte dopravci (řidiči), že zboží je poškozené a převezmete ho s výhradou, to znamená že v jste dali dopravci na vědomí, že zboží může být poškozené. Řidič Vám dá na vaši žádost podepsat formulář, kterým podáváte onu výhradu. 

 

Rozdíl NOVÉ a STARÉ kolejnice

Od 1. dubna 2018 jsme postupně začali u stavebních pouzder měnit pojezdové kolejnice. V současnosti jsou již všechna naše stavební pouzdra zákazníkům dodávána s jejich novou verzí. Co všechno se změnilo? Přinášíme vám základní přehled rozdílů mezi kolejnicemi.

1. OZNAČENÍ

Kterých pouzder se změna týká?

AKTIVE, EMOTIVE, LATENTE, NORMA, (včetně vyráběných verzí KOMFORT, UNIBOX, PARALLEL). Stavební pouzdra s novou kolejnicí jsou označena: červeným štítkem s nápisem „Nová kolejnice“ na balení, na ústí pouzdra, na přepravním krytu kolejnice červeným štítkem s nápisem „Nový vozíček“ na balení s vozíčky
Pozn.: Balení stavebního pouzdra PROFIKIT není těmito štítky označeno, protože je VŽDY dodáváno s novou kolejnicí.

původně obal   nyní
PŮVODNĚ   NYNÍ

2. PROFIL KOLEJNICE A DOPLŇKU

Kterých pouzder se změna týká?

AKTIVE, EMOTIVE, LATENTE, NORMA, (včetně vyráběných verzí KOMFORT, UNIBOX, PARALLEL).
U stavebních pouzder byl změněn ve spodní části profil kolejnice i jejího doplňku. Díky tomu je mezi styčnou plochou kolejnice a kolečky vozíku nižší tření. Důsledkem je tišší chod dveřního křídla.

Pozn.: Stavební pouzdro PROFIKIT má nový profil kolejnice i doplňku od začátku výroby.

PŮVOD   NYN
PŮVODNĚ   NYNÍ

3. DOPLNĚK KOLEJNICE

Kterých pouzder se změna týká?

AKTIVE, EMOTIVE, LATENTE, NORMA, (včetně vyráběných verzí KOMFORT, UNIBOX, PARALLEL).
Na doplňku kolejnice je nově vyraženo logo JAP, které značí novou kolejnici. Logo je vidět i po zabudování doplňku do pouzdra, takže lze díky němu snadno zjistit, jestli je ve stavebním pouzdře původní kolejnice nebo nová.

Zároveň se v doplňku nové kolejnice změnil tvar a velikost otvorů, což přináší snadnější montáž. Díky oválným otvorům se může s doplňkem po umístění do pouzdra ještě hýbat. Po jeho usazení na správné místo se šrouby utáhne.

Mění se také délka doplňku, která ale nemá z pohledu zákazníka žádný vliv. Jedná se pouze o usnadnění objednávání kolejnic různých délek podle jednotlivých typů pouzder.

Pozn.: U stavebního pouzdra PROFIKIT byl doplněk s vyraženým logem i novými otvory již od začátku výroby.

P   N
PŮVODNĚ   NYNÍ

4. VOZÍČKY

Kterých pouzder se změna týká?

AKTIVE, EMOTIVE, LATENTE, NORMA, (včetně vyráběných verzí KOMFORT, UNIBOX, PARALLEL).
Původní vozíček byl nahrazen konstrukčně novou variantou.

Změnil se:

  • tvar vozíčku
  • materiál a tvar koleček
  • počet ložisek
  • tvar mechanické brzdy

Nová kolečka mají jinou geometrii a lépe se pohybují v novém profilu kolejnice. U původních vozíčků byla dvě ložiska, nyní jsou čtyři - to má za následek plynulejší pohyb vozíčku v kolejnici.

Nový tvar mechanické brzdy má lepší konstrukční mechaniku a plynulejší dojezd. Jedním šroubkem se mechanický doraz zafixuje a druhým šroubkem se nastavuje předpětí brzdy. V případě opotřebení se dá toto předpětí dotáhnout.

Pozn.: Stavební pouzdro PROFIKIT má nové vozíčky od začátku výroby.

ASD   ASDASD
PŮVODNĚ   NYNÍ
Vývoj - JAP-POUZDRO.cz - nyní umí zobrazit Vaší historii objednávek

Váš požadavek byl vyslyšen, omlouváme se že to tak trvalo :)

Vaše uživatelské účty nyní pro nákup pouzder JAP umí zobrazit starší proběhlé objednávky.

Stavbení pouzdro nyní můžete tedy nakupovat opakovaně, nebo jen čistě zkontrolovat jaké jste objednali :)

 

Doufáme že Vám to Vaše fungování s naším e-shopem zpříjemní.

 

VÁŠ TEAM JAP-POUZDRO.CZ

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem