Kvalitní interiérové dveře - SAPELI

Na trhu interiérových dveří figuruje mnoho dobrých dodavatelů dveří, ale to se nedá říct o všech a laik by se mohl cítit zahlcen technickými informacemi a proto jsme pro vás zde vybrali jednu ověřenou značku interiérových dveří a to SAPELI.


Variabilita
Nevybírejte si ze sortimentu, ale postavte si vlastní dveře v našem konfigurátoru. Řekněte si jaké by vaše interiérové dveře měli být, jakou máte představu o mechanických a vizuálních vlastnostech a my pevně věříme, že budeme mít interiérové dveře přesně pro vás.
Přejít na konfigurátor
Tuzemská kvalita
Značka SAPELI vznikla jako rodinný podnik v České republice prodávající interiérové, ale i exteriérové a specializované dveře do domu. Dveře samotné i jejich komponenty pochází od českých dodavatelů a jsou držiteli ocenění "Česká kvalita Osvědčeno pro stavbu"
Odolnost
Součástí kvality dveří je i jejich testování, které se provádí pod extrémními podmínkami, abychom mohli zaručit že dveře vám v domě skutečně vydrží desítky let.
Zodpovědnost k zákazníkovi
Žádný prodejce interiérových dveří vám neřekne, že vám dveře po 2letech odejdou, ale stát se může cokoliv... Nicméně pokud dveře koupíte u nás, garantujeme vám rychlé vyřízení reklamace a záruku 5 let.

Pokud i nadále máte nějaká pochyby nebo dotazy neváhejte nás kontaktovat na email: obchod@jap-pouzdro.cz nebo na telefoní číslo: +420 603 150 730