MIMOŘÁDNÁ A BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ Z DŮVODU KRIZOVÉ SITUACE

product_full4a9494247fdf184d5fe91510662118

NEZAVÍRÁME –  Provoz přizpůsobený situaci ohledně KORONAVIRU.

Toto preventivní opatření platí od 16. 3. 2020.

Do odvolání stavu budeme mít uzavřené prostory pro běžný provoz z ulice. Nicméně prodej, výroba produktů a zboží běží dále pouze se zpřísněnými hygienickými podmínkami.

Řešení zakázek umožňujeme pomocí – telefonu, emailu, videohovoru, whatsapp.
Schůzky lze dohodnout, avšak za speciálních podmínek. Záleží nám na zdraví našich pracovníků, ale také na zdraví našich zákazníků proto si prosím, navzájem pomožme a zůstaňme ekonomicky aktivní, ale s respektováním bezpečnostně-hygienických podmínek.

Montáž zakázek: Bude provedena po předchozím potvrzení, že zákazník, ani montér nejsou v karanténě. S ohledem na shromažďování více osob a potlačení rizika budou montáže prováděny v rouškách a za minimální účasti jiných osob na místě realizace.

Prodej a rozvoz zboží: Zboží objednané ONLINE, emailem nebo telefonicky z e-shopů:

JAP-POUZDRO.CZ
SCHODY-WIPPRO.CZ
JAP-ZARUBNE.CZ
JAP-ZABRADLI.CZ
JELINEK-OBCHOD.CZ


Osobní vyzvednutí objednávek z E-shopu či hotových výrobků bez montáže:
Objednávky budeme vydávat na našich provozovnách v Praze a v Hradci Králové. Kdy bude omezený kontakt se zákazníkem a prodávajícím. Po předchozí telefonické domluvě zboží vychystáme společně s jeho doklady a předání proběhne tak, aby nedošlo k nadměrnému kontaktu. Doplatkové částky za objednávky – budeme realizovat bezkontaktně PŘED VYZVEDNUTÍM to znamená online platbou nebo rychlým převodem na účet. Proto prosíme zákazníky o shovívavost a respektování tohoto režimu.Rozvoz objednávek z Eshopu či hotových výrobků bez montáže – vlastní dopravou nebo TOPTRANS:

Při realizování rozvozu naší dopravou Vás prosíme o shovívavost, kdy naši zaměstnanci nebudou vcházet se zbožím do uzavřených prostor a zboží bude předáno vždy na volném prostranství v režimu ponechání výrobku před domem či stavbou, kdy řidič nastoupí zpět do vozu a telefonicky a SMS zprávou, whatsapp aplikací nebo emailem potvrdí zákazník bezvadnost dodávky.

Závěrem bychom se Vám chtěli omluvit za tyto ztížené podmínky a poděkovat za vzájemný respekt.

Pro jakékoliv dotazy využijte telefonické spojení: 605 295 781

 

Adam Jelínek
Obchodní ředitel
JELÍNEK interiér s.r.o.
JAP-POUZDRO.CZ

Objednávky a dotazy:

tel. 1: +420 605 295 778, 

tel. 2: +420 222 781 272,

obchod@jap-pouzdro.cz